Rukavice Bauer Vapor 2X Pro S20 SR, tmavě modrá-žlutá, Senior, 13″

.Z naší rozsáhlé nabídky hokejových rukavic, které chrání vaše dlaně a zápěstí před sekerami soupeřů i nárazy o led či... více informací »
Rukavice Bauer Vapor 2X Pro S20 SR
Značka: Bauer
5 099 Kč
DO OBCHODU
.Z naší rozsáhlé nabídky hokejových rukavic, které chrání vaše dlaně a zápěstí před sekerami soupeřů i nárazy o led či...

.Z naší rozsáhlé nabídky hokejových rukavic, které chrání vaše dlaně a zápěstí před sekerami soupeřů i nárazy o led či mantinel. Máme modely pro malé i velké hráče různých výkonností. U nás si vybere začínající hráč i ostřílený profesionál. Rukavice nabízíme v různém barevném provedení a velikostech.

Rukavice Bauer Vapor 2X Pro S20 SR nejnovější oblíbené rukavice  se standartním prostorem pro prsty, rozšiřující se směrem k manžetě. Je tak volnější a zaručuje hráči maximální kontrolu s dostatkem volnosti pro pohyb zápěstí. Vnější materiál tvoří kombinace extrémně lehkého a odolného Cable Knit Mesh a PU materiálu. Výplňový materiál zajistí skvělou ochranu proti sekání a nárazům, spolu s plastovým vyztužením na hřbetu ruky, prstech i manžetě. Podšívka THERMO MAX je komfortní, rychleschnoucí z mikrovlákna a skvěle odvádí pot, tělesnou vlhkost a přebytečné teplo.Dvoučlánkové prsty a trojčlánkový prsteníček zajišťují vynikající cit v ruce a dokonalou kontrolu hole. Dvojdílná zesílená ochrana palce.Dlaň rukavice je odolná dvojitá, základní vrstva Tactile Base, druhá vrstva na nejnamáhanějším místě je z materiálu NASH. Manžeta je anatomicky tvarovaná a zajišťuje potřebnou ochranu a dovoluje neomezený pohyb v zápěstí.Z naší rozsáhlé nabídky hokejových rukavic, které chrání vaše dlaně a zápěstí před sekerami soupeřů i nárazy o led či mantinel. Máme modely pro malé i velké hráče různých výkonností. U nás si vybere začínající hráč i ostřílený profesionál. Rukavice nabízíme v různém barevném provedení a velikostech.

Velmi oblíbený produkt Rukavice Bauer Vapor 2X Pro S20 SR, tmavě modrá-žlutá, Senior, 13″ máte možnost získat právě nyní tu na webu v oblíbené kategorii rukavice na hokej! Nyní můžete najít ještě jiné výrobky ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny!

Tento exkluzivní produkt Rukavice Bauer Vapor 2X Pro S20 SR, tmavě modrá-žlutá, Senior, 13" od dodavatele s dobrým jménem Bauer jde koupit v naší online nabídce za příznivou cenu! Teď v akci 5 099 Kč.