Helma CCM Tacks 910 Combo SR, tmavě modrá, Senior, XS, 51-55cm

Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní... více informací »
Helma CCM Tacks 910 Combo SR
Značka: CCM
6 921 Kč
DO OBCHODU
Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní...

Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty.

Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Nové vycpávky Fluid Inside, které jsou strategicky rozmístěné ve výplni helmy.
  • V kombinaci s materiálem D3O®, který je citlivý na rychlost deformace, poskytují nejvyšší úroveň ochrany, neboť dokážou účinně pohltit různé typy nárazů a odvést jejich energii.
  • Helma disponuje novou komfortní výstelkou z paměťové pěny a s vrstvou pěny s dvojí hustoty a hladkými okraji.
  • Nabízí profesionální úroveň pohodlí s dodatečnou výhodou v podobě účinné regulace pocení v přední části.
  • Aktivní stabilizátor se systémem nastavení bez použití nástrojů v podobě vycpávky se sám přizpůsobí pro optimální oporu v týlní oblasti a jednoduché nastavení helmy zpředu dozadu usnadňuje individuální přizpůsobení helmy širšímu spektru velikostí hlavy.
  • Má estetičtější vzhled s nárazuvzdornou boční výztuhou je preferovaný profesionály a má inovovanou konstrukční tuhost pro zesílenou ochranu po stranách hlavy.
  • K helmě je připevněný kvalitní koš CCM Facemask.


Tento vynikající produkt Helma CCM Tacks 910 Combo SR, tmavě modrá, Senior, lze koupit ještě tady na stránkách umístěný v sekci helmy. Nyní najdete ještě podobné kousky ve zmíněné kategorii za zcela nejnižší cenu! Známý výrobce CCM vám představuje kvalitní výrobky.. Udělejte radost sami sobě. To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se také na více produktů od dodavatele CCM. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Zajímavý produkt Helma CCM Tacks 910 Combo SR, tmavě modrá, Senior, XS, 51-55cm od top výrobce CCM můžete dostat momentálně ve výhodné akci. V akci od 6 921 Kč.