Sher-Wood Taška Sher-wood Project 8 Carry JR, Junior, M, červená

Sher-Wood Taška Sher-wood Project 8 Carry JR, Junior, M, taška bez koleček Sher-wood Carry Bag. Lehká taška na hokejovou výstroj s velkým úložným... více informací »
Sher-Wood Taška Sher-wood Project 8 Carry JR
Značka: Sher-Wood
1 399 Kč
DO OBCHODU
Sher-Wood Taška Sher-wood Project 8 Carry JR, Junior, M, taška bez koleček Sher-wood Carry Bag. Lehká taška na hokejovou výstroj s velkým úložným...

Sher-Wood Taška Sher-wood Project 8 Carry JR, Junior, M,

taška bez koleček Sher-wood Carry Bag. Lehká taška na hokejovou výstroj s velkým úložným prostorem a řadou bočních kapes.

Nová hokejová taška bez koleček Sher-wood Carry Bag SR. Lehká taška na hokejovou výstroj s velkým úložným prostorem a řadou bočních kapes. je vyrobena z pevného nylonu. Široké popruhy pro snadné přenášení. Přední a boční kapsy otevírání horního panelu ve tvaru písmene U. Na boční straně tašky jsou dvě kapsy určene pro oddělené uložení bruslí. Další dvě oddělené kapsy jsou také na koncích tašky. Ideální volba pro každého vyznavače carry bagů.  Rozměry senior: 102 x 41 x 41 cm

Barva Červená

Tento zlevněný produkt Sher-Wood Taška Sher-wood Project 8 Carry JR, Junior, M, červená od značky s dlouholetou historií Sher-Wood lze získat zde teď právě za rozumné peníze. Právě teď za cenu 1 399 Kč.