Winnwell Trenažér bruslení Winnwell Kovový

Tento žádaný produkt Winnwell Trenažér bruslení Winnwell pořídíte rovněž tady na webu zařazený v kategorii hokejové doplňky. Získejte akční... více informací »
Winnwell Trenažér bruslení Winnwell
Značka: Winnwell
929 Kč
DO OBCHODU
Tento žádaný produkt Winnwell Trenažér bruslení Winnwell pořídíte rovněž tady na webu zařazený v kategorii hokejové doplňky. Získejte akční...

Tento žádaný produkt Winnwell Trenažér bruslení Winnwell pořídíte rovněž tady na webu zařazený v kategorii hokejové doplňky. Získejte akční produkty z této kategorie za rozumné peníze. Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce další vybrané kousky od značky Winnwell. Najdete je níže na této stránce. Dodavatel Winnwell má na skladě prvotřídní sortiment

Winnwell Trenažér bruslení Winnwell

Trenažér bruslení Winnwell kovový je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře.

Trenažér bruslení Winnwell kovový je skvělou tréninkovou pomůckou pro začínající bruslaře.

Trenažér pomáhá dětem se základy bruslení na ledě a je skvělou pomůckou pro začínající bruslaře. Díky kovové konstrukci je velice účinný při výuce bruslení. Pomocná hrazdička pro děti, kterou snadno složíte a rozložíte (není třeba nářadí). S trenažérem je snadná manipulace a možnost nastavení madla.

Nezáleží, kde trénujete, ať už mezi mantinely na zimním stadionu či na rybníku, trenažér bude tím pravým pomocníkem.

 

Popis

Trenažér bruslení Winnwell kovový je skvělý nástroj pro mladé bruslaře, kteří  právě vyráží na led.

Specifikace

Velikost:

25″ x 20″ x 20-27″

Trubky:

Vysoko pevnostní ocelové trubky

Sestavení:

snadná montáž

Další:

6 nastavitelných nastavení výšky v rozmezí od 20″ do 27″

 

Žádaný výrobek Winnwell Trenažér bruslení Winnwell Kovový od skvělé a známé značky Winnwell můžete koupit aktuálně na našich stránkách za akční cenu! Nyní získáte od 929 Kč.