Winnwell Sušák na výstroj Winnwell Dry Rak

Velmi žádaný výrobek je dostupný také tady na našich stránkách umístěný v rubrice hokejové doplňky. Nyní můžete koupit podobné produkty z... více informací »
Winnwell Sušák na výstroj Winnwell Dry
Značka: Winnwell
1 199 Kč
DO OBCHODU
Velmi žádaný výrobek je dostupný také tady na našich stránkách umístěný v rubrice hokejové doplňky. Nyní můžete koupit podobné produkty z...

Velmi žádaný výrobek je dostupný také tady na našich stránkách umístěný v rubrice hokejové doplňky. Nyní můžete koupit podobné produkty z naší rubriky za báječnou cenu. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce ovšem další prověřené kousky značky Winnwell. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Značka Winnwell vám poskytuje prvotřídní sortiment.

Winnwell Sušák na výstroj

Sušák na hokejovou výstroj Winnwell Dry Rak přináší praktické řešení problémů se sušením hokejové výstroje.

Sušák na hokejovou výstroj Winnwell Dry Rak přináší praktické řešení problémů se sušením hokejové výstroje.

Hokejový sušák, který lze použít i jako stojan šetří vaše místo. Je vyrobeny z robustní ocelové „snap clip“ konstrukce a ke složení není třeba nářadí, jednotlivé díly se jen zacvaknou k sobě – snadno a rychle složíte i rozložíte.

Popis

Rychle vysuší.

Organizuje zařízení a zároveň šetří místo.

Víceúčelová, snadná montáž, rychlá a bezpečná.

Specifikace

Velikost:

Stojany 55″ vysoký(140cm)

Stavební:

Robustní ocelová konstrukce

 

 

 

Designový výrobek Winnwell Sušák na výstroj Winnwell Dry Rak od spolehlivého výrobce Winnwell máte možnost získat u nás nyní za rozumné peníze. Nyní pořídíte jen za 1 199 Kč.