Rukavice Winnwell AMP700 JR, černá, Junior, 12″

Hokejové rukavice WinnWell AMP700 vhodné pro  náročné amatérské hráče a poloprofesionály, kteří chtějí kvalitu za rozumnou... více informací »
Rukavice Winnwell AMP700 JR
Značka: Winnwell
2 749 Kč
DO OBCHODU
Hokejové rukavice WinnWell AMP700 vhodné pro  náročné amatérské hráče a poloprofesionály, kteří chtějí kvalitu za rozumnou...

Hokejové rukavice WinnWell AMP700 vhodné pro  náročné amatérské hráče a poloprofesionály, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu.

Hokejové rukavice WinnWell AMP700 vhodné pro  náročné amatérské hráče a poloprofesionály, kteří chtějí kvalitu za rozumnou cenu. Odolné rukavice s dvojdílným palcem poskytnou dostatečnou ochranu hráčům.

Rukavice jsou díky svému materiálu a střihu pohodlné a zároveň poskytují kvalitní ochranu rukou. Mají dvojdílný palec.  Díky vnějšímu odolnému polyesteru a vnitřní PE pěně budou vaše ruce chráněny . Dlaň rukavice je vyztužena v nejvíce namáhaných místech. Díky tomu má dlaň rukavice dlouhou životnost.

Pro dokonalé potlačení nežádoucího zápachu výstroje je použita patentovaná technologie Winnwell Cleansport NXT..

Použití technologie NXT je naprosto ekologicky nezávadné a nezatěžuje životní prostředí.

Popis:

Typ pěny:

PE pěna s  vložkami

Materiál:

Polyesterový úplet

Kontrola zápachu:

NXT

Levný produkt Rukavice Winnwell AMP700 JR, černá, Junior, 12″ lze koupit v pohodě tady u nás zařazený v sekci rukavice na hokej. Nyní najdete skvělé výrobky z této oblíbené sekce za parádní cenu! To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na více skvělých kousků značky Winnwell. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Unikátní produkt Rukavice Winnwell AMP700 JR, černá, Junior, 12" od výrobce s dlouholetou historií Winnwell pořídíte právě teď za nejnižší cenu. Výhodně za 2 749 Kč.