Winnwell Hokejová branka Winnwell 72″ Heavy Duty, Heavy Duty, 72″

Winnwell Hokejová branka Winnwell 72" Heavy Duty, Hokejová branka Winnwell 72" Heavy Duty je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro... více informací »
Winnwell Hokejová branka Winnwell
Značka: Winnwell
6 890 Kč
DO OBCHODU
Winnwell Hokejová branka Winnwell 72" Heavy Duty, Hokejová branka Winnwell 72" Heavy Duty je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro...

Winnwell Hokejová branka Winnwell 72″ Heavy Duty,

Hokejová branka Winnwell 72″ Heavy Duty je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby pukem nebo míčkem.

Hokejová branka Winnwell 72″ Heavy Duty je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink střelby pukem nebo míčkem.

Pevná,stabilní a robustnější konstrukce branky s trubkami o průměru 5 cm.Branku snadno sestavíte díky „snap clip“ konstrukci, kdy se jednotlivé kusy zacvaknou jednoduše k sobě.

Branka je vhodná pro střelbu klasickým pukem.

Popis

Nejoblíbenější těžká síť v našem sortimentu. Ocelové trubky a polyesterové pletivo jsou konstruovány speciálně pro použití s hokejovými puky.

Specifikace

Velikost:

72″ x 48″ x 32″

Trubky:

2″ trubky pro vysoké zatížení

Materiál:

25 000 D vysoce odolné polyesterové pletivo

 

Varianta Ideální pro střelbu pukem

Oblíbený produkt Winnwell Hokejová branka Winnwell 72" Heavy Duty, Heavy Duty, 72" od společnosti s dlouholetou tradicí Winnwell najdete v naší online nabídce za výborné peníze. Nyní pořídíte od 6 890 Kč.