Vyrážečka Supreme S27 Jr – WHT

Vyrážečka Supreme S27 Jr - Vyrážečka Bauer Supreme S27 Junior je kvalitní hokejová vyrážečka určená juniorským hokejistům ve věku od 8 do 13... více informací »
Vyrážečka Supreme S27 Jr -
Značka: Bauer
1 159 Kč
DO OBCHODU
Vyrážečka Supreme S27 Jr - Vyrážečka Bauer Supreme S27 Junior je kvalitní hokejová vyrážečka určená juniorským hokejistům ve věku od 8 do 13...

Vyrážečka Supreme S27 Jr –

Vyrážečka Bauer Supreme S27 Junior je kvalitní hokejová vyrážečka určená juniorským hokejistům ve věku od 8 do 13 let. Vnější část vyrážečky je vyrobena z pěny, která dobře absorbuje nárazy. Vaše dítě bude v bezpečí i před tvrdšími střelami vrstevníků. Speciální materiál Ivory Nash je odolný proti odření a zároveň po zápase rychle uschne, takže budete rychle připraveni na další bitvu. Vnitřek rukavice je ze speciálního materiálu, který dobře odvádí pot a eliminuje zápach.
Kvalitní a žádaný produkt Vyrážečka Supreme S27 Jr – WHT získáte prostě tu na našich stránkách ve známé kategorii vyrážečky! Najděte si další kousky ve zmíněné sekci za super peníze. Významný výrobce Bauer pro vás připravuje kvalitní výrobky U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od dodavatele Bauer. Najdete je níže na této stránce.

Zajímavý produkt Vyrážečka Supreme S27 Jr - WHT od spolehlivé značky Bauer lze sehnat na našich stránkách ve výhodné akci. Aktuálně za super cenu 1 159 Kč.