Vyrážečka GSX Sr

Vyrážečka GSX Sr Vyrážečka Bauer GSX je základním modelem vyrážeček Bauer. Byl by škoda uvažovat o této vyrážečce jako pouze o modelu pro... více informací »
Vyrážečka GSX Sr
Značka: Bauer
3 899 Kč
DO OBCHODU
Vyrážečka GSX Sr Vyrážečka Bauer GSX je základním modelem vyrážeček Bauer. Byl by škoda uvažovat o této vyrážečce jako pouze o modelu pro...

Vyrážečka GSX Sr

Vyrážečka Bauer GSX je základním modelem vyrážeček Bauer. Byl by škoda uvažovat o této vyrážečce jako pouze o modelu pro hobby brankáře. Skvěle poslouží i brankáři, který hledá svoji první seniorskou vyrážečku a to díky vysokému standardu provedení a použitým materiálům. Konstrukce této vyrážečky spojuje to nejlepší z obou řad Vapor a Supreme a to pohyblivost límce Vapor a pokrytí odrazové desky Supreme. Dlaň rukavice je nyní podobná hráčské a díky tomu má gólman lepší cit a spojení s hokejkou. Na této kartě nabízíme seniorskou velikost pro menší vyrážečku klikněte na kategorii intermediate nebo případně junior.

Designový produkt Vyrážečka GSX Sr od kvalitní společnosti Bauer seženete zrovna dneska levně! Výhodně za skvělou cenu 3 899 Kč.