Vosk na čepel Mr. Zogs Sex Wax, fialová

Speciální vosk na čepel od toho nejlepšího výrobce Mr. Zogs. Vosky Sex Wax je oblíbenou pomůckou napříč hokejovým světem,... více informací »
Vosk na čepel Mr. Zogs
Značka: Sex Wax
99 Kč
DO OBCHODU
Speciální vosk na čepel od toho nejlepšího výrobce Mr. Zogs. Vosky Sex Wax je oblíbenou pomůckou napříč hokejovým světem,...

Speciální vosk na čepel od toho nejlepšího výrobce Mr. Zogs. Vosky Sex Wax je oblíbenou pomůckou napříč hokejovým světem, včetně borců v NHL.

Speciální vosk na čepel od toho nejlepšího výrobce Mr. Zogs. Vosky Sex Wax je oblíbenou pomůckou napříč hokejovým světem, včetně borců v NHL.

Vosk na čepel má nejednu výhodu. Především zabraňuje absorpci vody, hůl po ledě rychleji klouže a zlepšuje tak celkovou kontrolu. V neposlední řadě prodlužuje životnost pásky a příjemně ti provoní tašku s výstrojí, což doma určitě ocení!

My ti ho nabízíme v různých barvách a vůních pro vylepšení celkového dojmu.

Bílá – Kokos

Modrá – Ananas

Fialová – Hroznové víno

Červená – jahoda

K čemu slouží vosk na čepel?

Vosk jednoduše brání tomu, aby se sníh nelepil na čepel. Po aplikaci vosku na čepel se vosk chová jako repelent proti vlhkosti a pomůže vám lépe cítit puk na holi. 

Voskem zároveň můžete mazat i shaft hole! To vám dá lepší grip. Páska na rukojeti nebude nasávat pot plný pachů a to je určitě malé plus.

 

 Jak správně navoskovat hůl?

Navoskovat hůl je velmi jednoduché. Stačí pouze namazat vosk na Vaší pásku na čepeli. Důležité je nepřehnat to s množstvím vosku, jinak se čepel stane těžká tak jako když jí máte od sněhu, což je nežádoucí. 

Při velké vrstvě vosku neucítíte tak dobře puk na čepeli, což je nutné pro dokonalý stickhandling. Nejdůležitější část pro voskování spodní hrana a patka čepele. To jsou místa, kde se tvoří nejvíc sněhu.

 

 


Zlevněný produkt Vosk na čepel Mr. Zogs Sex máte možnost sehnat bez problémů tady u nás v rubrice příslušenství! Nyní získáte akční produkty z této sekce v bezva akci! To ovšem není vše, naše nabídka je široká! U nás totiž najdete další kvalitní produkty značky Sex Wax. Najdete je níže na této stránce.

Tento neodolatelný výrobek Vosk na čepel Mr. Zogs Sex Wax, fialová od této skvělé značky Sex Wax jednoduše najdete momentálně za výprodejovou cenu! Nyní lze objednat jen za 99 Kč.