Vesta Elite Int

Vesta Elite Int Vesta Elite je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni. Díky tomu vesta... více informací »
Vesta Elite Int
Značka: Bauer
10 799 Kč
DO OBCHODU
Vesta Elite Int Vesta Elite je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni. Díky tomu vesta...

Vesta Elite Int

Vesta Elite je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni. Díky tomu vesta spojuje to nejlepší z obou rodin Supreme a Vapor. A to konkrétně pružnost/pohyblivost vest Vapor a pokrytí/“mohutný vzhled“ vest Supreme. Vesta je skvělou volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, kteří chtějí kvalitní vestu, která je ochrání před štiplavými střelami a nebude jim bránit v pohybu. Na vestě najdeme prémiové ochranné pěny, dvě místa, kde lze připojit vestu ke kalhotám a především možnosti nastavení si velikosti vesty podle potřeb brankáře a to na takové úrovni, které se vesty konkurence z cenově stejné hladiny ani nepřibližují. Vodoodpudivá prodyšná výstelka ThermoMax poskytne brankáři skvělý komfort během zápolení na ledě. Na této produktové kartě nabízíme seniorské velikosti vesty pro menší vesty klikněte na kategorii Intermediate.

Často hledaný kousek Vesta Elite Int od populární značky Bauer jednoduše najdete u nás nyní za super cenu! V akci za cenu 10 799 Kč.