Brankářská vesta Bauer Elite SR, Senior, XL

Brankářská vesta Bauer Elite SR je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní... více informací »
Brankářská vesta Bauer Elite
Značka: Bauer
11 329 Kč
DO OBCHODU
Brankářská vesta Bauer Elite SR je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní...

Brankářská vesta Bauer Elite SR je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni.

Brankářská vesta Bauer Elite SR je aktuálně jediným modelem brankářské vesty značky Bauer na této cenové a výkonnostní úrovni. 

Díky tomu brankářská vesta Bauer Elite SR je aktuálně jediným modelem značky Bauer, která spojuje to nejlepší z obou rodin Supreme a Vapor. A to konkrétně pružnost/pohyblivost vest Vapor a pokrytí/“mohutný vzhled“ vest Supreme. Vesta je skvělou volbou pro výkonnostní brankáře, kteří chtějí kvalitní vestu, která je ochrání před štiplavými střelami a nebude jim bránit v pohybu. Na vestě najdeme prémiové ochranné pěny, dvě místa, kde lze připojit vestu ke kalhotám a především možnosti nastavení si velikosti vesty podle potřeb brankáře a to na takové úrovni, které se vesty konkurence z cenově stejné hladiny ani nepřibližují. Vodoodpudivá prodyšná výstelka ThermoMax  poskytne brankáři skvělý komfort během zápolení na ledě.


Tento zlevněný kus Brankářská vesta Bauer Elite SR, Senior, seženete v pohodě tu na stránkách zařazený v sekci brankářské vesty. Máme pro vás ještě podobné produkty z této populární kategorie za extra cenu. U nás toho najdete mnohem více, mrkněte také na další skvělé produkty od dodavatele Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Populární dodavatel Bauer prodává kvalitní zboží za neuvěřitelně výhodné ceny.

Tento oblíbený výrobek Brankářská vesta Bauer Elite SR, Senior, XL značky Bauer jde koupit teď ve slevě! Akční ceny již od 11 329 Kč.