Vesta Vapor X2.9 Int

Vesta Vapor X2.9 Int Vesta Vapor X2.9 kategorie intermediate je vhodná pro golmany od 12 do 15 let. Tento model má spoustu nových prvků oproti Vapor X900.... více informací »
Vesta Vapor X2.9 Int
Značka: Bauer
5 199 Kč
DO OBCHODU
Vesta Vapor X2.9 Int Vesta Vapor X2.9 kategorie intermediate je vhodná pro golmany od 12 do 15 let. Tento model má spoustu nových prvků oproti Vapor X900....

Vesta Vapor X2.9 Int

Vesta Vapor X2.9 kategorie intermediate je vhodná pro golmany od 12 do 15 let. Tento model má spoustu nových prvků oproti Vapor X900. A to hlavně ARC ADJUST SYSTEM, který brankáři umožňuje nastavit vestu v horní části ramen – úplně nový styl provedení torza vesty FREE FLEX tedy že vesta je sešita v oblasti hrudníku z malých dílů poskytuje brankáři celkově lepší pohyblivost ihned po vyjmutí z obalu. Na vestě je i zcela nový systém EXTENSION FIT, což brankáři umožňuje lépe nastavit délku rukávů,aniž by utrpěla délka tělové části. A také máme systém CORE EXTENSION, který umožňuje prodloužení vesty, nebo jej lze zcela odebrat, aby bylo možné zasunout vestu do kalhot. Vapor X2.9 je určena pro výkonnostní brankáře, kteří jsou na ledě čtyři až pět hodin týdně. Tento výrobek je k dostání i ve verzi junior a senior. Tato vesta je určena pro brankáře, kteří hrají na vysoké úrovni a hledají vynikající kvalitu.

Tento levný produkt Vesta Vapor X2.9 Int od známé značky Bauer snadno můžete pořídit tady teď právě za výhodné peníze! Nyní pořídíte od 5 199 Kč.