Hokejka Bauer Vapor 3X PRO Sr 77

Hokejka Bauer Vapor 3X Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Senior. Hledáte menší velikost? Hole Vapor 3X PRO nabízíme také ve velikosti... více informací »
Hokejka Bauer Vapor 3X PRO Sr
Značka: Bauer
6 199 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Bauer Vapor 3X Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Senior. Hledáte menší velikost? Hole Vapor 3X PRO nabízíme také ve velikosti...

Hokejka Bauer Vapor 3X

Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Senior. Hledáte menší velikost? Hole Vapor 3X PRO nabízíme také ve velikosti Intermediate. Ostatní velikosti najdete zde. Bauer Vapor 3X PRO SR-77 Seniorská hokejka Vapor 3X PRO s tvrdostí 77 a výškou 152 cm. Tento model je navržený na míru elitním hráčům, kteří hrají hokej profesionálně a očekávají od své hole výjimečnou podporu při práci s pukem i bez něj. Oceníte především další posun ve využití moderních technologií: Vapor 3X Pro navazuje na předchozí model Vapor 2X Pro. Oproti němu je o 5 gramů lehčí a při střele nápřahem má o 5 % vyšší rychlost, takový rozdíl hraje na profi úrovni významnou roli. Vapor 3X PRO se v porovnání se svým předchůdcem pyšní také o 10 % větší pevností, což významně zvyšuje odolnost hokejky proti nárazům do citlivých míst shaftu. Podařilo se tak snížit hmotnost hole a zároveň u ní zajistit ještě lepší odolnost než kdy dříve. Ušitá na míru profi hokejistům je také čepel: byla vytvořena technologií Fused Carbon Bridge, která zrychluje vystřelení puku a dodává stabilitu pro lepší kontrolu kotouče. Díky karbonu z uhlíkových vláken je navíc čepel taktéž odolná proti nárazům.

Tento velmi oblíbený výrobek Hokejka Bauer Vapor 3X PRO Sr 77 od přední značky Bauer získáte aktuálně na našich stránkách za nejnižší cenu! Nabídky od 6 199 Kč.