Lokty Bauer Vapor 2X Pro S20 SR, Senior, S

Lokty Bauer Vapor 2X PRO jsou top modelem loktů z řady Vapor pro sezónu 20/21! Jedná se o precizní loketní chránič, který... více informací »
Lokty Bauer Vapor 2X Pro S20
Značka: Bauer
3 699 Kč
DO OBCHODU
Lokty Bauer Vapor 2X PRO jsou top modelem loktů z řady Vapor pro sezónu 20/21! Jedná se o precizní loketní chránič, který...

Lokty Bauer Vapor 2X PRO jsou top modelem loktů z řady Vapor pro sezónu 20/21! Jedná se o precizní loketní chránič, který používají profesionálové po celém světě, včetně věhlasné NHL!

Lokty Bauer Vapor 2X PRO jsou top modelem loktů z řady Vapor pro sezónu 20/21! Jedná se o precizní loketní chránič, který používají profesionálové po celém světě, včetně věhlasné NHL!

Kotva tabulky velikostí

 

Třídílný loketní chránič Vapor 2X PRO je lehký, pohodlný a dokonale ochrání. Nový anatomický třídílný lisovaný chránič s lisovanou HYPERLITE pěnou CAP COVER. Biceps chrání HYPERLITE HD pěna. Pásky a zapínání DYNAFLEX LOCK STRAP drží chránič správně na ruce. Podšívka THERMO CORE je dokonale prodyšná a dobře vysychá.

Hodně povedený kus Lokty Bauer Vapor 2X Pro S20 SR, Senior, S jde pořídit také tady u nás umístěný v sekci lokty! Připravili jsme pro vás unikátní produkty z této známé kategorie za výprodejovou cenu.

Hodně povedený kousek Lokty Bauer Vapor 2X Pro S20 SR, Senior, S od společnosti s úžasnou pověstí Bauer máte možnost dostat zrovna dnes pořád výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 3 699 Kč.