Ramena Vapor 2X PRO Sr

Ramena Vapor 2X PRO Seniorská ramena Vapor 2X PRO jsou určena pro výkonnostní hokejisty nejvyšší úrovně. Ihned jak je chytnete do ruky, tak... více informací »
Ramena Vapor 2X PRO
Značka: Bauer
4 319 Kč
DO OBCHODU
Ramena Vapor 2X PRO Seniorská ramena Vapor 2X PRO jsou určena pro výkonnostní hokejisty nejvyšší úrovně. Ihned jak je chytnete do ruky, tak...

Ramena Vapor 2X PRO

Seniorská ramena Vapor 2X PRO jsou určena pro výkonnostní hokejisty nejvyšší úrovně. Ihned jak je chytnete do ruky, tak pocítíte jak jsou lehké. Jedná se o nejlehčí elitní ramena na trhu a to díky chráničům AEROLITE 2.0 z Curv® kompozitu a pěny HYPERLITE. COMFORT EDGE a SLEEVE FIT chrániče bicepsů kopírují hladce pohyb hráče a to i díky speciálně anatomicky upravenému tvaru. To ocení každý hráč během pohybu na ledu a oproti ostatním tak získá díky své větší pohyblivosti výhodu. Chrániče poskytují hráči skvělou ochranu díky X-LITE štítu, který chrání klíční kost a poskytuje maximální ochranu před všemi druhy nárazů, kterým je hráč vystaven během hry. Výstelka Thermocore Liner skvělé odvádí vlhkost a nedrží se na ni nepříjemný zápach potu. Juniorské velikosti najdete zde.

Žádaný kousek Ramena Vapor 2X PRO Sr od našeho známého výrobce Bauer máte možnost koupit tady za super peníze! Nyní získáte od 4 319 Kč.