Hokejka Bauer Vapor Junior 30

Hokejka Bauer Vapor Junior Vapor Junior Hokejka Vapor Junior pro kategorii Junior s tvrdostí 30 a výškou 127 cm, která navazuje na model Prodigy 30 Flex.... více informací »
Hokejka Bauer Vapor Junior
Značka: Bauer
1 799 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Bauer Vapor Junior Vapor Junior Hokejka Vapor Junior pro kategorii Junior s tvrdostí 30 a výškou 127 cm, která navazuje na model Prodigy 30 Flex....

Hokejka Bauer Vapor Junior

Vapor Junior Hokejka Vapor Junior pro kategorii Junior s tvrdostí 30 a výškou 127 cm, která navazuje na model Prodigy 30 Flex. Jde o model určený pro malé začínající hráče, který je nadupaný moderními technologiemi a pomáhá mladým hokejistům zlepšovat přihrávky i zakončení. Hůl v sobě skrývá podobné vlastnosti jako dospělácké hokejky Vapor. V porovnání s předchozími modely se podařilo výrazně snížit hmotnost, což je speciálně u dětských hokejek významný parametr. Dále hůl dostala do výbavy zlepšenou vyváženost, lepší výkon a o 14 % odolnější shaft proti nárazům. Čepel má ideální tuhost pro tuto věkovou kategorii a puk se tak hráči lépe vede na hokejce a snáze se zvedá vzhůru. Díky snadnému prohnutí hole navíc hokejista bez potíží vystřelí a střela mu nesebere tolik sil. Kromě praktických výhod se model vyjímá unikátním designem s červenou barvou. Malý sportovec s hokejkou zapůsobí hned, jak ji poprvé přinese do kabiny.

Tento kvalitní kousek Hokejka Bauer Vapor Junior 30 od známého výrobce Bauer snadno získáte tady téměř zdarma! Za bezkonkureční cenu 1 799 Kč.