Rukavice Bauer Vapor 2X Pro S20 SR, červená, Senior, 14″

.Z naší rozsáhlé nabídky hokejových rukavic, které chrání vaše dlaně a zápěstí před sekerami soupeřů i nárazy o led či... více informací »
Rukavice Bauer Vapor 2X Pro S20 SR
Značka: Bauer
5 099 Kč
DO OBCHODU
.Z naší rozsáhlé nabídky hokejových rukavic, které chrání vaše dlaně a zápěstí před sekerami soupeřů i nárazy o led či...

.Z naší rozsáhlé nabídky hokejových rukavic, které chrání vaše dlaně a zápěstí před sekerami soupeřů i nárazy o led či mantinel. Máme modely pro malé i velké hráče různých výkonností. U nás si vybere začínající hráč i ostřílený profesionál. Rukavice nabízíme v různém barevném provedení a velikostech.

Rukavice Bauer Vapor 2X Pro S20 SR nejnovější oblíbené rukavice  se standartním prostorem pro prsty, rozšiřující se směrem k manžetě. Je tak volnější a zaručuje hráči maximální kontrolu s dostatkem volnosti pro pohyb zápěstí. Vnější materiál tvoří kombinace extrémně lehkého a odolného Cable Knit Mesh a PU materiálu. Výplňový materiál zajistí skvělou ochranu proti sekání a nárazům, spolu s plastovým vyztužením na hřbetu ruky, prstech i manžetě. Podšívka THERMO MAX je komfortní, rychleschnoucí z mikrovlákna a skvěle odvádí pot, tělesnou vlhkost a přebytečné teplo.Dvoučlánkové prsty a trojčlánkový prsteníček zajišťují vynikající cit v ruce a dokonalou kontrolu hole. Dvojdílná zesílená ochrana palce.Dlaň rukavice je odolná dvojitá, základní vrstva Tactile Base, druhá vrstva na nejnamáhanějším místě je z materiálu NASH. Manžeta je anatomicky tvarovaná a zajišťuje potřebnou ochranu a dovoluje neomezený pohyb v zápěstí.Z naší rozsáhlé nabídky hokejových rukavic, které chrání vaše dlaně a zápěstí před sekerami soupeřů i nárazy o led či mantinel. Máme modely pro malé i velké hráče různých výkonností. U nás si vybere začínající hráč i ostřílený profesionál. Rukavice nabízíme v různém barevném provedení a velikostech.


Tento diskontní produkt Rukavice Bauer Vapor 2X Pro S20 lze pořídit aktuálně tady na stránkách umístěný v rubrice rukavice na hokej. Nyní můžete najít kvalitní výrobky z této populární kategorie za super ceny! Tato vyjímečná značka Bauer svým zákazníkům dodává špičkové produkty . Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký. Máme v nabídce však také další vybrané kousky od dodavatele Bauer. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý kousek Rukavice Bauer Vapor 2X Pro S20 SR, červená, Senior, 14" od skvělého a známého výrobce Bauer jednoduše pořídíte v naší aktuální nabídce za super cenu! Právě teď za cenu 5 099 Kč.