Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22 INT, Intermediate, 12″, černá-bílá

Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. O ochranu rukavic Bauer Vapor Hyperlite se stará... více informací »
Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22
Značka: Bauer
5 099 Kč
DO OBCHODU
Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022. O ochranu rukavic Bauer Vapor Hyperlite se stará...

Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022.

Elitní model řady Vapor pro sezónu 2022.

O ochranu rukavic Bauer Vapor Hyperlite se stará pěnový materiál DC TECH na hřbetu ruky a v kombinaci s lisovanou deskou SHOCKLITE zlepšuje ochranu až o 25%. Navzdory tomu je rukavice extrémně lehká.

Kotva tabulky velikostí

 

Nová dlaň DURACONNEKT je o cca 30% odolnější a nabízí lepší cit než předchozí model.

Vložka NANOSENSE v prstech zajišťuje měkký pocit. Vnitřní materiál THERMOCORE Zero snižuje zápach potu s chladivým efektem na ruce.

Prsty jsou třídílné s pěnou s trojitou hustotou, palec je dvoudílný.

Velmi oblíbený kus Rukavice Bauer Vapor Hyperlite máte možnost nakoupit taky u nás zařazený v sekci rukavice na hokej. Pořiďte si parádní produkty z této populární rubriky za příznivou cenu. Věhlasný výrobce Bauer může nabídnout top sortiment. za parádní ceny!

Hodně prodávaný produkt Rukavice Bauer Vapor Hyperlite S22 INT, Intermediate, 12", černá-bílá od skvělé a známé značky Bauer pohodlně získáte momentálně napořád výhodně! Za bezkonkureční cenu 5 099 Kč.