Lokty CCM Tacks AS-V Pro JR, Junior, L

Loketní chrániče CCM Tacks AS-V Pro jsou profesionálním top modelem loktů od značky CCM. Lokty používané nejnáročnějšími... více informací »
Lokty CCM Tacks AS-V
Značka: CCM
2 710 Kč
DO OBCHODU
Loketní chrániče CCM Tacks AS-V Pro jsou profesionálním top modelem loktů od značky CCM. Lokty používané nejnáročnějšími...

Loketní chrániče CCM Tacks AS-V Pro jsou profesionálním top modelem loktů od značky CCM. Lokty používané nejnáročnějšími profesionály ve všech top ligách světa.

Loketní chrániče CCM Tacks AS-V Pro jsou profesionálním top modelem loktů od značky CCM. Lokty používané nejnáročnějšími profesionály ve všech top ligách světa.

Nová konstrukce s TECHNOLOGIÍ ASD (ANATOMICAL SHIELD DESIGN) a dvoudílnou konstrukcí FLEXMOTION byla vyvinuta s důrazem na vynikající úroveň krytí, které kopíruje přirozený tvar těla, čímž zajišťuje maximální ochranu bez omezení pohyblivosti.

Vstřikovaný chránič předloktí s chytrým materiálem D3O® nabízí prémiovou ochranu proti sekání, která účinně pohlcuje nárazy. Konstrukce chrániče Flexmotion s lisovaným tvarovaným vyztužením z EVA pěny poskytuje profesionální úroveň ochrany bicepsu v kombinaci s dokonale padnoucím tvarem a pohodlím.

Kotva tabulky velikostí

 

Unikátní prostřední pásek ADAPTFIT lze utáhnout na vnější i vnitřní straně, aby chránič držel pevně na svém místě, zatímco obepínací pásek zajistí, aby chránič dokonale seděl.

UPÍNÁNÍ: PÁSKY ADAPTFIT: PROSTŘEDNÍ PÁSEK S OBOUSTRANNÝM UPÍNÁNÍM + OBEPÍNACÍ PÁSEK NA PŘEDLOKTÍ Unikátní prostřední pásek lze utáhnout na vnější i vnitřní straně, aby chránič držel pevně na svém místě, zatímco obepínací pásek zajistí, aby chránič dokonale seděl. Extra měkký otvor pro loket pro větší pohodlí.


Ve slevě produkt jde nakoupit mimo jiné tu na našich stránkách zařazený v rubrice lokty. Prozkoumejte parádní produkty z této rubriky jednoduše online. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás další zboží od značky CCM. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce CCM pro své zákazníky prodává skvělé zboží .

Levný produkt Lokty CCM Tacks AS-V Pro JR, Junior, L od předního výrobce CCM najdete právě zde za výborné peníze! Právě teď jen za 2 710 Kč.