Helma CCM Tacks 910 SR, bílá, Senior, M, 55-60cm

Helma CCM Tacks 910 SR -  je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. Helma CCM Tacks 910 SR -  je elitní ochranná... více informací »
Helma CCM Tacks 910 SR
Značka: CCM
6 304 Kč
DO OBCHODU
Helma CCM Tacks 910 SR -  je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. Helma CCM Tacks 910 SR -  je elitní ochranná...

Helma CCM Tacks 910 SR –  je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty.

Helma CCM Tacks 910 SR –  je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Nové vycpávky Fluid Inside, které jsou strategicky rozmístěné ve výplni helmy.
  • V kombinaci s materiálem D3O®, který je citlivý na rychlost deformace, poskytují nejvyšší úroveň ochrany, neboť dokážou účinně pohltit různé typy nárazů a odvést jejich energii.
  • Helma disponuje novou komfortní výstelkou z paměťové pěny a s vrstvou pěny s dvojí hustoty a hladkými okraji.
  • Nabízí profesionální úroveň pohodlí s dodatečnou výhodou v podobě účinné regulace pocení v přední části.
  • Aktivní stabilizátor se systémem nastavení bez použití nástrojů v podobě vycpávky se sám přizpůsobí pro optimální oporu v týlní oblasti a jednoduché nastavení helmy zpředu dozadu usnadňuje individuální přizpůsobení helmy širšímu spektru velikostí hlavy.
  • Má estetičtější vzhled s nárazuvzdornou boční výztuhou je preferovaný profesionály a má inovovanou konstrukční tuhost pro zesílenou ochranu po stranách hlavy.


Tento unikátní výrobek Helma CCM Tacks 910 SR, bílá, máte možnost nakoupit zrovna tu v oblíbené sekci helmy! Nyní můžete získat ještě ostatní výrobky ve zmiňované kategorii za báječnou cenu!

Akční a ve slevě výrobek Helma CCM Tacks 910 SR, bílá, Senior, M, 55-60cm od společnosti s dlouholetou tradicí CCM jednoduše naleznete právě teď za zcela nejnižší cenu! Za bezkonkureční cenu 6 304 Kč.