Brankářská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, červená, Senior, 25″, P31, L

 Brankařská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic  je nejvyšší model řady Supreme pro sezonu 2020/21. Elitní hokejka pro elitní... více informací »
Brankářská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic
Značka: Bauer
6 499 Kč
DO OBCHODU
 Brankařská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic  je nejvyšší model řady Supreme pro sezonu 2020/21. Elitní hokejka pro elitní...

 Brankařská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic  je nejvyšší model řady Supreme pro sezonu 2020/21. Elitní hokejka pro elitní brankáře!

 Brankařská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic  je nejvyšší model řady Supreme pro sezonu 2020/21.

Brankáři nejvyšších hokejových soutěží sází právě na na hokejku Supreme Ultrasonic, která je nástupcem velice populární hokejky 2S Pro. Hokejka je vyrobena s důrazem na trvanlivost a lehkost. Výrobci se také  zaměřili na zvýšení odolnosti hokejky. Díky technologii Advanced Carbon Layering  a  karbonu TeXtreme v oblasti čepele a příložníku je nyní hůl extrémně odolná. Unikátní metoda výroby, která snižuje váhu a zároveň zvyšuje odolnost hokejky. Shaft je vyrobený z  3K karbonu je toto vylepšení mělo pozitivní vliv na váhu a odolnost shaftu. Na samotném pádle najdeme na zadní straně prodloužený Ergo Spine , díky tomu se opět o něco více zvýšila odolnost . Hokejka je rovněž skvěle vyvážená. Elitní hokejka pro elitní brankáře!

 

Kotva tabulky velikostí

 


Nový produkt Brankářská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, červená, Senior, máte možnost koupit právě nyní tady na stránkách umístěný v sekci kompozitové brankářské hokejky. Nyní si můžete koupit ostatní produkty z této oblíbené rubriky v akci! Možná hledáte něco jiného, přichystali jsme toho pro vás více! U nás najdete další vybrané kousky od dodavatele Bauer. Najdete je níže na této stránce.

Kvalitní a oblíbený produkt Brankářská hokejka Bauer Supreme Ultrasonic S20 SR, červená, Senior, 25", P31, L od známé společnosti Bauer snadno můžete najít právě teď v nabídce trvale výhodně! Nabídka od 6 499 Kč.