SUPREME MACH GOAL PAD SR

SUPREME MACH GOAL PAD Betony Supreme Mach, které si pořídíte v bílé i barevných variantách. Jsou tím, co potřebuje profesionální gólman... více informací »
SUPREME MACH GOAL PAD
Značka: Bauer
59 999 Kč
DO OBCHODU
SUPREME MACH GOAL PAD Betony Supreme Mach, které si pořídíte v bílé i barevných variantách. Jsou tím, co potřebuje profesionální gólman...

SUPREME MACH GOAL PAD

Betony Supreme Mach, které si pořídíte v bílé i barevných variantách. Jsou tím, co potřebuje profesionální gólman toužící po špičkové výstroji. Tento model poskytuje brankáři nebývalou stabilitu: stará se o ni CALF SUPPORT SYSTEM, kombinující kvalitní lýtkový polštář a lýtkový držák zabudovaný do lýtkové desky. V tom jsou betony Supreme Mach na trhu unikátní. Hned na první pohled oceníte také zcela nový systém upínání TUNE-FIT+, zajišťující vyvážení betonu na noze. Betony Supreme Mach gólmanovi přinesou i větší kontrolu nad pohyby, lépe obepínají lýtko a jsou skvěle prodyšné. Nový úhel zlomu pod kolenem a vyztužení stehenní části CURV kompozitem navíc zařídí, abyste bezkonkurenčně pokryli celou branku. Příjemným bonusem je výborná odolnost betonů – mají na sobě jednodílnou a bezešvou kůži SLIDER, která vydrží i nejtvrdší nárazy, napomáhá rychlému slidování a odrážení puků do bezpečí. Tento levný produkt SUPREME MACH GOAL PAD SR můžete najít přímo u nás umístěný v kategorii uncategorized! Nyní můžete získat jiné zboží z naší sekce ve výhodné akci! Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel vyrábí špičkové produkty.

Nový výrobek SUPREME MACH GOAL PAD SR od značky s tradicí a dobrou pověstí Bauer dostanete ještě dnes za super cenu. Nyní nakoupíte za 59 999 Kč.