SUPREME MACH CATCHER SR MTO

SUPREME MACH CATCHER SR Lapačka Supreme Mach, která je dostupná v bílé i barevných variantách. Jedná se o špičkový model pro profesionální... více informací »
SUPREME MACH CATCHER SR
Značka: Bauer
19 499 Kč
DO OBCHODU
SUPREME MACH CATCHER SR Lapačka Supreme Mach, která je dostupná v bílé i barevných variantách. Jedná se o špičkový model pro profesionální...

SUPREME MACH CATCHER SR

Lapačka Supreme Mach, která je dostupná v bílé i barevných variantách. Jedná se o špičkový model pro profesionální gólmany, který v sobě skrývá nejnovější materiály a technologie. Brankářům zajistí komfortnější a bezpečnější chytání než kdykoliv předtím. Tato brankářská rukavice se pyšní skvělým pokrytím, velkým rozsahem pohybu i dokonalou ochranou. Dlaň je zesílená lehkým a odolným CURV kompozitem. Polstrování z vnější strany dlaně bylo navržené tak, aby vyhovovalo i gólmanům, kteří už s lapačkami z řady Supreme chytají. Model se vyjímá také dvojitým hlubším košem T-Trap. O brankářovo bezpečí se stará technologická chlouba: vnější pěna Rebound Control tlumící puky. Před nárazy pak chrání PORON ve vnitřním polstrování. Aby byl pohyb zápěstí naprosto hladký, vybavili návrháři lapačku Supreme Mach nastavitelným páskem pro pevnější uzamčení lapačky na zápěstí. Pokud si chcete dopřát jednu z nejlepších brankářských lapaček na trhu, tento model je správná volba. Kvalitní produkt lze získat taky u nás ve známé kategorii uncategorized. Vyhledejte si vyjímečné produkty z této známé kategorie ve slevě! U zákazníků oblíbená značka vás a vaše blízké obohatí o kvalitní zboží. Přesvědčte se. Nebojte, v nabídce toho máme víc, mrkněte také na další prověřené kousky značky . Najdete je níže na této stránce.

Velmi prodávaný produkt SUPREME MACH CATCHER SR MTO od této skvělé značky Bauer pohodlně pořídíte u nás teď za super peníze. Právě teď jen za 19 499 Kč.