SUPREME M5PRO GOAL PAD SR MTO

SUPREME M5PRO GOAL PAD SR Betony M5PRO, dostupné v seniorské variantě i pro kategorii Intermediate. Jsou určené poloprofesionálním až profi gólmanům... více informací »
SUPREME M5PRO GOAL PAD SR
Značka: Bauer
25 899 Kč
DO OBCHODU
SUPREME M5PRO GOAL PAD SR Betony M5PRO, dostupné v seniorské variantě i pro kategorii Intermediate. Jsou určené poloprofesionálním až profi gólmanům...

SUPREME M5PRO GOAL PAD SR

Betony M5PRO, dostupné v seniorské variantě i pro kategorii Intermediate. Jsou určené poloprofesionálním až profi gólmanům a navazují na předchozí model 3S, oproti kterému získaly několik vylepšení. Zároveň se pyšní řadou předností v porovnání s betony, které na trhu patří do stejné cenové kategorie. Velkým plusem je koleno STABILISLIDE KNEE BLOCK, zabraňující nadměrné rotaci, a to díky integrovanému kolennímu chrániči v jádru betonu. Brankář tak má svůj pohyb při slidování a pokrývání ledu víc pod kontrolou. O vyvážení chrániče na noze se stará strapping TUNE-FIT+ a nastavitelné popruhy na horní i spodní straně umožňují dokonalé přizpůsobení noze. Námahu gólmana při slidování v brankovišti snižuje lýtkový chránič C.O.R.TECH+. Systém upínání i tvar lýtkového polštáře je stejný jako u profi modelu Mach.Unikátní a oblíbený produkt SUPREME M5PRO GOAL PAD můžete pořídit nyní tu v sekci uncategorized! Nyní pořídíte ještě ostatní produkty z této kategorie za super ceny. Výrobce dlouhodobě vyrábí prvotřídní zboží. Přesvědčte se sami. To ale není všechno, naše nabídka je široká! Prozkoumejte u nás také více kvalitních produktů od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Nový výrobek SUPREME M5PRO GOAL PAD SR MTO od dodavatele se skvělou pověstí Bauer jde koupit zde teď právě za akční cenu. Ve skvělé akci za 25 899 Kč.