SUPREME M5PRO CATCHER SR

SUPREME M5PRO CATCHER SR Lapačka Supreme M5PRO, dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Je určená brankářům výkonnostní úrovně,... více informací »
SUPREME M5PRO CATCHER SR
Značka: Bauer
8 199 Kč
DO OBCHODU
SUPREME M5PRO CATCHER SR Lapačka Supreme M5PRO, dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Je určená brankářům výkonnostní úrovně,...

SUPREME M5PRO CATCHER SR

Lapačka Supreme M5PRO, dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Je určená brankářům výkonnostní úrovně, ale díky parádnímu designu a některým technologiím připomíná elitní model. Supreme M5PRO se pyšní velkým košem a systémem upínání z profesionálního modelu MACH. Dokonalé pokrytí má na starost materiál CATCHLITE, snadné otevírání a zavírání lapačky pak zajišťuje dlaň s materiálem T-TRAP – díky tomu už se žádný puk po zákroku neodrazí zpátky před brankoviště. Nejlepší materiály očekávejte i uvnitř rukavice. Najdete v ní CATCH-GRIP a PALM LINER, pro lepší úchop a pro lepší kontrolu nad pohybem prstů a palců. Tyto materiály zároveň výborně chrání ruku gólmana. Na zápěstí je umístěný nový pásek Range of motion pro maximálně pohodlné nasazení. Celkově se těšte na snadnou rotaci zápěstí a komfortní pohyb lapačkou za všech herních situací.
Velmi oblíbený produkt SUPREME M5PRO CATCHER SR naleznete také tu na stránkách zařazený v kategorii uncategorized. Podívejte se na skvělé produkty z naší rubriky za super ceny! To ale není vše, u nás vám nabídneme víc. Máme v nabídce ovšem další zboží od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel dlouhodobě dodává skvělé zboží. Nové kousky každý den.

Levný produkt SUPREME M5PRO CATCHER SR od našeho výrobce Bauer pohodlně dostanete právě pořád výhodně! Nyní za akční cenu 8 199 Kč.