SUPREME M5 PRO BLOCKER INT

SUPREME M5 PRO BLOCKER Vyrážečka Supreme M5PRO, která je dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Přestože jde o vyrážečku z... více informací »
SUPREME M5 PRO BLOCKER
Značka: Bauer
4 299 Kč
DO OBCHODU
SUPREME M5 PRO BLOCKER Vyrážečka Supreme M5PRO, která je dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Přestože jde o vyrážečku z...

SUPREME M5 PRO BLOCKER

Vyrážečka Supreme M5PRO, která je dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Přestože jde o vyrážečku z nižší řady pro výkonnostní brankáře, vypadá jako model elitní úrovně. Vyrážečce M5PRO dominuje manžeta rukavice Range of motion, navržená speciálně pro rotaci zápěstí a volný pohyb. Díky ní brankář dostane vyrážečku jednoduše do správné pozice, a to při zákrocích i při hře s hokejkou. Rukavice s dlaní NASH PALM (rozměr 14,5″) navíc umožňuje dokonalé nastavení velikosti a poskytuje maximální pohodlí. Velkým plusem je, že vyrážečka Supreme M5PRO má zpevněnou desku, vyrobenou z jednoho kusu pěny s vysokou hustotou. To zajišťuje stabilitu vyrážečky na ruce. Pokud nechcete investovat do elitního modelu, ale zároveň byste rádi sáhli po modelu plném nových technologií, je pro vás vyrážečka Supreme M5 PRO jako stvořená. Nejprodávanější kousek SUPREME M5 PRO BLOCKER můžete sehnat v pohodě tady na stránkách zařazený v sekci . Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této oblíbené kategorie za parádní cenu. Populární značka vás obohatí o vysoce kvalitní výrobky Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás také další skvělé zboží od výrobce . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt SUPREME M5 PRO BLOCKER INT od předního výrobce Bauer můžete sehnat aktuálně na našich stránkách extra výhodně. Za bezkonkureční cenu 4 299 Kč.