Hokejka Supreme 3S PRO Int 65

Hokejka Supreme 3S PRO Int Hokejka Supreme 3S PRO kategorie intermediate v tvrdosti 65 a délce 145 cm. Supreme 3S PRO navržená v novém konceptu řady... více informací »
Hokejka Supreme 3S PRO
Značka: Bauer
3 839 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Supreme 3S PRO Int Hokejka Supreme 3S PRO kategorie intermediate v tvrdosti 65 a délce 145 cm. Supreme 3S PRO navržená v novém konceptu řady...

Hokejka Supreme 3S PRO Int

Hokejka Supreme 3S PRO kategorie intermediate v tvrdosti 65 a délce 145 cm. Supreme 3S PRO navržená v novém konceptu řady Supreme. Supremky už nejsou těžké hokejky, které jsou dobré jen na golfáky. Nyní jsou to lehké hokejky, které byly navrženy tak, aby veškerá energie vložená do střely se dostala až k puku, bez ohledu na to o jaký druh střely se jedná. Tato hokejka se výkonnostně rovná 2S PRO a je určena pro elitní hráče, při tom za příznivější cenu. Představme si inovace na této hokejce: Maximum Power Kick technologie pomáhá hráči vložit do každé střely více energie. Nejlepší karbon v odvětví – TeXtreme dělá hokejku lehkou a odolnou. Napojení čepele na shaft technologií HP MOLD dává hráči pocit při hře jako u jednodílné konstrukce. Čepel MaxBalance redukuje váhu při zesílení odolnosti a celkově vylepšuje vyvážení čepele.

Nový produkt Hokejka Supreme 3S PRO Int 65 od výrobce s mnohaletou tradicí Bauer lze pořídit zrovna dnes levně! Ve skvělé akci za 3 839 Kč.