Nůž CCM Step Steel XS SR, Senior, 295

Nůž CCM Step Steel XS SR - nože step jsou vyrobené z prémiové oceli, která hráčům dovolí plně využít výhodu v podobě... více informací »
Nůž CCM Step Steel XS
Značka: CCM
2 493 Kč
DO OBCHODU
Nůž CCM Step Steel XS SR - nože step jsou vyrobené z prémiové oceli, která hráčům dovolí plně využít výhodu v podobě...

Nůž CCM Step Steel XS SR – nože step jsou vyrobené z prémiové oceli, která hráčům dovolí plně využít výhodu v podobě fenomenálního skluzu a mimořádně odolného ostří.

Nůž CCM Step Steel XS SR – nože step jsou vyrobené z prémiové oceli, která hráčům dovolí plně využít výhodu v podobě fenomenálního skluzu a mimořádně odolného ostří.

Popis:

  • Nože step jsou v hokejovém světě nejspolehlivější.
  • Kombinací jednodílného skeletu CCM, holderu XS a nožů step vzniká dokonalé spojení mezi hráčem a ledem.
  • Určené pro všechny typy bruslí CCM, které využívají patentovaný systém upevnění nožů do holdrů, pmocí jednoho úchytného šroubu.
  • Vysoce kvalitní nůž  z pužité oceli, která má carbonovou povrchovou úpravu, zaručna dlouhá životnost ostří.
  • Mají vyšší profil o cca 35%(o 4mm) po celé jeho délce.

 

Unikátní výrobek Nůž CCM Step Steel XS SR, lze koupit přímo tu na stránkách zařazený v kategorii příslušenství. Nyní si můžete koupit parádní produkty ze zmíněné rubriky za skvělou cenu! U nás vám nabízíme více, mrkněte také na další kousky od značky CCM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Značka CCM dlouhodobě poskytuje velmi kvalitní výrobky se zárukou! Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento vynikající produkt Nůž CCM Step Steel XS SR, Senior, 295 od našeho známého výrobce CCM jde koupit právě teď ve slevě! Cenově vychází na 2 493 Kč.