Vyrážečka Ultrasonic Sr WHT

Vyrážečka Ultrasonic Sr WHT Vyrážečka Ultrasonic je určena pro profesionální brankáře.Na této kartě vybíráte pouze z celobílé varianty. Dlaň... více informací »
Vyrážečka Ultrasonic Sr WHT
Značka: Bauer
10 499 Kč
DO OBCHODU
Vyrážečka Ultrasonic Sr WHT Vyrážečka Ultrasonic je určena pro profesionální brankáře.Na této kartě vybíráte pouze z celobílé varianty. Dlaň...

Vyrážečka Ultrasonic Sr WHT

Vyrážečka Ultrasonic je určena pro profesionální brankáře.Na této kartě vybíráte pouze z celobílé varianty. Dlaň rukavice je pokryta výstelkou Hypersence, která poskytuje brankáři skvělý cit při držení hokejky. Nová rukavice má také oproti předešlému modelu menší velikost, což zamezuje nežádoucímu rolování materiálu při držení hokejky. Ochranu prstů jsme zesílili patentovanou pěnou Poron. Na boční straně rukavice najdeme boční odnímatelný nastavitelný chránič ukazováčku. Odrazová deska je zesílena Curv® kompozitem, díky tomu nejenom, že skvěle odráží puky ale i dobře drží tvar a to až „na věky“.

Zcela unikátní produkt Vyrážečka Ultrasonic Sr WHT od dodavatele kvalitních produktů Bauer můžete získat zde za parádní cenu. Nyní pořídíte za 10 499 Kč.