SUPREME M5PRO BLOCKER SR

SUPREME M5PRO BLOCKER SR Vyrážečka Supreme M5PRO, která je dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Přestože jde o vyrážečku z... více informací »
SUPREME M5PRO BLOCKER SR
Značka: Bauer
5 299 Kč
DO OBCHODU
SUPREME M5PRO BLOCKER SR Vyrážečka Supreme M5PRO, která je dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Přestože jde o vyrážečku z...

SUPREME M5PRO BLOCKER SR

Vyrážečka Supreme M5PRO, která je dostupná pro seniorní gólmany i kategorii Intermediate. Přestože jde o vyrážečku z nižší řady pro výkonnostní brankáře, vypadá jako model elitní úrovně. Vyrážečce M5PRO dominuje manžeta rukavice Range of motion, navržená speciálně pro rotaci zápěstí a volný pohyb. Díky ní brankář dostane vyrážečku jednoduše do správné pozice, a to při zákrocích i při hře s hokejkou. Rukavice s dlaní NASH PALM (rozměr 14,5″) navíc umožňuje dokonalé nastavení velikosti a poskytuje maximální pohodlí. Velkým plusem je, že vyrážečka Supreme M5PRO má zpevněnou desku, vyrobenou z jednoho kusu pěny s vysokou hustotou. To zajišťuje stabilitu vyrážečky na ruce. Pokud nechcete investovat do elitního modelu, ale zároveň byste rádi sáhli po modelu plném nových technologií, je pro vás vyrážečka Supreme M5 PRO jako stvořená.

Tento výjimečný produkt SUPREME M5PRO BLOCKER SR od přední společnosti Bauer je k sehnání nyní za výborné peníze! Akční ceny již od 5 299 Kč.