Kalhoty CCM Team Fleece Cuffed Jogger SR, Senior, M, šedá

Kalhoty CCM Team Fleece Cuffed Jogger jsou nové týmové fleecové tepláky s manžetami. Kalhoty CCM Team Fleece Cuffed Jogger jsou... více informací »
Kalhoty CCM Team Fleece
Značka: CCM
1 283 Kč
DO OBCHODU
Kalhoty CCM Team Fleece Cuffed Jogger jsou nové týmové fleecové tepláky s manžetami. Kalhoty CCM Team Fleece Cuffed Jogger jsou...

Kalhoty CCM Team Fleece Cuffed Jogger jsou nové týmové fleecové tepláky s manžetami.

Kalhoty CCM Team Fleece Cuffed Jogger jsou nové týmové fleecové tepláky s manžetami.

Tepláky jsou přímo šité pro chvíle odpočinku po zápase nebo tréninku, jsou opatřené otevřenými bočními kapsami, funkčním vrchním materiálem a vnitřním elastickým žakárovým pasem s logem CCM a stahovací šňůrou. Tepláky mají našité logo CCM

SLOŽENÍ: Stálobarevné, 70 % bavlna / 30 % polyester.


Tento výjimečný kousek Kalhoty CCM Team Fleece lze pořídit snadno tady na našem webu v oblíbené sekci dlouhé nohavice. Nyní pořídíte další produkty z této kategorie za akční cenu. To ale není všechno, u nás toho najdete mnohem více! U nás najdete více produktů od značky CCM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známý dodavatel CCM pro své zákazníky prodává kvalitní sortiment.!

Tento kvalitní a levný produkt Kalhoty CCM Team Fleece Cuffed Jogger SR, Senior, M, šedá s pečetí kvality od značky CCM snadno naleznete na našich stránkách teď v bezva akci! Výhodně za super cenu 1 283 Kč.