Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro SR, Senior, 80, R, P19

Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro SR -  hokejka je ideální pro profesionální hokejisty, je z odolného a pevného materiálu. Hokejka... více informací »
Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro SR
Značka: CCM
6 764 Kč
DO OBCHODU
Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro SR -  hokejka je ideální pro profesionální hokejisty, je z odolného a pevného materiálu. Hokejka...

Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro SR –  hokejka je ideální pro profesionální hokejisty, je z odolného a pevného materiálu.

Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro SR –  hokejka je ideální pro profesionální hokejisty, je z odolného a pevného materiálu.

Popis:

  • Inovativní technika tkaní vláken propůjčuje holi lehkost, pevnost a odolnost.
  • Měkká střední část umožňuje delší ohnutí hole, což zvyšuje rychlost střelby, zatímco tuhá užší část maximalizuje její přesnost.
  • Použitá kompozitová vlákna jsou velmi lehká a extrémně silná, proto hokejka vydrží i méně šetrné zacházení.
  • Použitím technologie X-Flow, která napomáhá k výraznějšímu zhutnění vláken, je ve výsledku hůl lehčí o 10 gram, ale je  daleko více odolná proti lámání.
  • Tato technologie je vyspělá technologie lisování, která umožňuje zaplnění všech dutin a odstranění nadbytečné pryskyřice, čímž se zvyšuje kvalita, pevnost a odolnost rukojeti a zároveň snižuje celková hmotnost hole.
  • ČEPEL ACU X-STIFF má extra tuhou, a přitom odlehčenou konstrukci s taktilním povrchem pro maximální cit i kontrolu a s vyztuženou patkou a špičkou pro nevídanou odolnost.
  • Nejpevnější čepel má odlehčenou konstrukci, která zvyšuje citlivost při práci s pukem.
  • Pěnové jádro prodlužuje životnost čepele.

Hodně povedený produkt Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro SR, Senior, 80, R, P19 máte možnost koupit pohodlně tady na stránkách v populární sekci kompozitové hokejky! Nyní si můžete koupit oblíbené produkty z naší sekce v bezva akci.

Povedený produkt Hokejka CCM SuperTacks AS2 Pro SR, Senior, 80, R, P19 od dodavatele zboží CCM lze sehnat zrovna v bezva akci. Nyní za 6 764 Kč.