Hokejka Vapor X2.7 Sr 77

Hokejka Vapor X2.7 Sr Seniorská hokejka Vapor X 2.7 v tvrdosti 77 o výšce 152 cm. Skvělá hokejka pro hráče, kterým vyhovuje zakulacený shaft a... více informací »
Hokejka Vapor X2.7 Sr
Značka: Bauer
2 899 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Vapor X2.7 Sr Seniorská hokejka Vapor X 2.7 v tvrdosti 77 o výšce 152 cm. Skvělá hokejka pro hráče, kterým vyhovuje zakulacený shaft a...

Hokejka Vapor X2.7 Sr

Seniorská hokejka Vapor X 2.7 v tvrdosti 77 o výšce 152 cm. Skvělá hokejka pro hráče, kterým vyhovuje zakulacený shaft a hledají nejlehčí hokejku v této cenové relaci s bodem ohybu ve spodní části shaftu. Tato hokejka je vhodná pro hráče, kteří jsou na ledě čtyři hodiny týdně. Technologie shaftu QRT je navržena pro co nejrychlejší přenos energie z rukou do čepele. Díky čemuž dosáhneš toho, že puk opustí čepel hokejky v co nejkratším možném čase. MaxBalance technologie čepele přináší zesílení v oblasti obvodu/hran a díky tomu je čepel odolnější, lehčí a má lepší balanc.

Oblíbený a akční kousek Hokejka Vapor X2.7 Sr 77 originál od výrobce Bauer můžete pořídit teď extra výhodně! Nyní nakoupíte za 2 899 Kč.