Helma CCM Tacks 910 Combo SR, modrá, Senior, XS, 51-55cm

Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní... více informací »
Helma CCM Tacks 910 Combo SR
Značka: CCM
6 921 Kč
DO OBCHODU
Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní...

Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty.

Helma CCM Tacks 910 Combo SR – je elitní ochranná pomůcka pro profesionální hokejisty. 

Kotva tabulky velikostí

 

Popis:

  • Nové vycpávky Fluid Inside, které jsou strategicky rozmístěné ve výplni helmy.
  • V kombinaci s materiálem D3O®, který je citlivý na rychlost deformace, poskytují nejvyšší úroveň ochrany, neboť dokážou účinně pohltit různé typy nárazů a odvést jejich energii.
  • Helma disponuje novou komfortní výstelkou z paměťové pěny a s vrstvou pěny s dvojí hustoty a hladkými okraji.
  • Nabízí profesionální úroveň pohodlí s dodatečnou výhodou v podobě účinné regulace pocení v přední části.
  • Aktivní stabilizátor se systémem nastavení bez použití nástrojů v podobě vycpávky se sám přizpůsobí pro optimální oporu v týlní oblasti a jednoduché nastavení helmy zpředu dozadu usnadňuje individuální přizpůsobení helmy širšímu spektru velikostí hlavy.
  • Má estetičtější vzhled s nárazuvzdornou boční výztuhou je preferovaný profesionály a má inovovanou konstrukční tuhost pro zesílenou ochranu po stranách hlavy.
  • K helmě je připevněný kvalitní koš CCM Facemask.


Akční a ve slevě kousek Helma CCM Tacks 910 Combo SR, máte možnost najít právě nyní tu na stránkách v populární rubrice helmy. Připravili jsme pro vás ještě ostatní výrobky z této známé rubriky na pár kliknutí. Tato značka CCM vám poskytuje velmi kvalitní zboží ! Nabídka platí do vyprodání zásob. To ale však není vše, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce však také další kousky od dodavatele CCM. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento žádaný výrobek Helma CCM Tacks 910 Combo SR, modrá, Senior, XS, 51-55cm od značky s dlouholetou tradicí CCM je k dispozici zde teď trvale výhodně. Aktuálně v akci za 6 921 Kč.