Kalhoty G. PRO Sr

Kalhoty G. PRO Sr Kalhoty PRO jsou jediným profi modelem značky Bauer v této kategorii díky tomu nabízí to nejlepší z řad Supreme a Vapor. Kalhoty... více informací »
Kalhoty G. PRO Sr
Značka: Bauer
10 999 Kč
DO OBCHODU
Kalhoty G. PRO Sr Kalhoty PRO jsou jediným profi modelem značky Bauer v této kategorii díky tomu nabízí to nejlepší z řad Supreme a Vapor. Kalhoty...

Kalhoty G. PRO Sr

Kalhoty PRO jsou jediným profi modelem značky Bauer v této kategorii díky tomu nabízí to nejlepší z řad Supreme a Vapor. Kalhoty byly navrženy na základě zpětné vazby od profesionálních brankářů. Všechny části jsou chráněny těmi nejlepšími materiály, které najdeme v hokejovém odvětví. Na stehnech najdeme Curv kompozit, hýždě chrání pěna Poron a Schock Lite. Kalhoty se utahují dvojitě a to pomocí vnitřního pásku a zevnější strany najdeme klasické hokejové tkaničky, které prostě nepovolí. Díky speciálním zipům jdou kalhoty prodloužit až o jeden palec. Šířka stehen 10 palců je maximální možná povolená a zaberete tak maximální možný prostor v bráně, ale v NHL již tyto kalhoty u rozhodčích neprojdou. Vnitřek kalhot je potažený ověřenou prémiovou výstelkou ThermoMax, která zaručí hráči dokonalé pohodlí a komfort. Na této produktové kartě nabízíme pouze černou variantu kalhot, pro barevné kalhoty klikněte zde.

Exkluzivní produkt Kalhoty G. PRO Sr od skvělého výrobce Bauer pohodlně dostanete aktuálně za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně stojí u nás 10 999 Kč.