Maska G. 950 Sr NC

Maska G. 950 Sr Necertifikovaná verze masky 950 - mřížka s velkými oky - nevhodné do 18-ti let! Seniorská brankářská maska Bauer 950 s mřížkou,... více informací »
Maska G. 950 Sr
Značka: Bauer
20 499 Kč
DO OBCHODU
Maska G. 950 Sr Necertifikovaná verze masky 950 - mřížka s velkými oky - nevhodné do 18-ti let! Seniorská brankářská maska Bauer 950 s mřížkou,...

Maska G. 950 Sr

Necertifikovaná verze masky 950 – mřížka s velkými oky – nevhodné do 18-ti let! Seniorská brankářská maska Bauer 950 s mřížkou, která má větší otvory v oblasti očí. Je ideální pro gólmany chytající buď na hobby úrovni, nebo v některé z nižších soutěží. V této výkonnostní kategorii jde o špičkovou masku nabízející oproti předchozím modelům spoustu vylepšení. Tento model má ochrannou skořepinu Power Core, vyrobenou z kompozitu používaného u masek pro největší profíky. Vnitřní výstelka je pak z unikátního materiálu – XRD pěny, která zajišťuje nevídanou ochranu před nárazy pukem. Navíc odolá i nečekaným střetům se soupeřem. Odvod potu zajišťuje výstelka Thermocore, na masce 950 najdete i speciální větrací tunely pro odvod vlhkosti. Z praktických parametrů vám udělá radost tvar skeletu a mřížky, které jsou optimalizované pro co nejlepší výhled. Při chytání se budete celou dobu cítit komfortně, a to díky přidané ochranné pěně Poron do oblasti tváří i čela. Stejně tak úroveň pohodlí zvyšuje strečový spandexový chránič brady.

Tento designový produkt Maska G. 950 Sr NC od našeho výrobce Bauer jednoduše najdete právě teď za extra cenu. Levně za 20 499 Kč.