Brankářská vesta Bauer GSX SR, Senior, XL

Brankářská vesta Bauer GSX SR je novým modelem pro letošní sezonu. Řada GSX je ideální pro všechny amatérské a rekreační... více informací »
Brankářská vesta Bauer GSX
Značka: Bauer
7 599 Kč
DO OBCHODU
Brankářská vesta Bauer GSX SR je novým modelem pro letošní sezonu. Řada GSX je ideální pro všechny amatérské a rekreační...

Brankářská vesta Bauer GSX SR je novým modelem pro letošní sezonu. Řada GSX je ideální pro všechny amatérské a rekreační brankáře.

Brankářská vesta Bauer GSX SR je novým modelem pro letošní sezonu. Řada GSX je ideální pro všechny amatérské a rekreační brankáře.

Brankářská vesta Bauer GSX nabízí špičkový poměr kvality a komfortu, skvěle padnoucí vesta s propracovanou ochrannou ve všech důležitých partií a širokou možností individuálního přizpůsobení. Rozměrné ramenní chrániče  s hybridním tvarem pro maximální volnost pohybu a zároveň špičkovou ochranu. Vesta má zesílenou ochranu hrudní kosti „plovoucím chráničem“, novou konstrukci ochrany paží Dynamic 3 Flex, která umožňuje brankáři vlastní, individuální nastavení a zajišťuje maximální ochranu a pohyblivost. Výborná ochrana páteře  s popruhem pro připevnění k brankářským kalhotám. Chránič břicha je vícevrstvý. Vesta disponuje komfortní rychleschnoucí podšívkou THERMOMAX a rychlý a bezpečný systém zapínání.

Super výrobek Brankářská vesta Bauer GSX SR, Senior, XL originál od značky Bauer dostanete právě nyní za outletovou cenu! Nyní lze objednat jen za 7 599 Kč.