Betony GSX Sr

Betony GSX Sr Betony GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o nich uvažovat pouze jako o betonech pro hobby brankáře, jelikož se jedná... více informací »
Betony GSX Sr
Značka: Bauer
15 599 Kč
DO OBCHODU
Betony GSX Sr Betony GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o nich uvažovat pouze jako o betonech pro hobby brankáře, jelikož se jedná...

Betony GSX Sr

Betony GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o nich uvažovat pouze jako o betonech pro hobby brankáře, jelikož se jedná v dané cenové hladině o nejlepší betony na trhu! Díky stylu provedení a použitým materiálům je skvělou volbou pro brankáře, který poptává první betony v seniorské velikosti. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o flex betonů Vapor a tvar betonů Supreme. Najdeme zde TUNE FIT jednoduchý systém zapínání a Butterfly Assist poltštář, který poskytuje extra oporu pro nohu při rozkleku. V neposlední řadě na betonech najdeme 115° spodní zlom, který umožnuje díky flexi větší rozsah pohybu. Na této produktové kartě máte na výběr pouze ze seniorské celobílé varianty.

Nový kousek Betony GSX Sr od značky s dobrým jménem Bauer můžete koupit aktuálně v akci! Aktuálně výhodně za 15 599 Kč.