Lokty Supreme 3S Sr

Lokty Supreme 3S Sr Seniorské chrániče loktů Supreme 3S, vyráběné ve dvou velikostech, jsou důkazem, že i v kategorii pro hobby hokejisty můžete... více informací »
Lokty Supreme 3S Sr
Značka: Bauer
2 149 Kč
DO OBCHODU
Lokty Supreme 3S Sr Seniorské chrániče loktů Supreme 3S, vyráběné ve dvou velikostech, jsou důkazem, že i v kategorii pro hobby hokejisty můžete...

Lokty Supreme 3S Sr

Seniorské chrániče loktů Supreme 3S, vyráběné ve dvou velikostech, jsou důkazem, že i v kategorii pro hobby hokejisty můžete najít působivý model, který zajistí bezpečí a zároveň maximální pohyblivost. Už při po prvním tréninku nebo zápase pocítíte změnu k lepšímu. K přednostem loktů Supreme 3S patří nezávislý chránič celého předloktí s anatomicky tvarovanou ochranou, samozřejmostí je pohodlné a jednoduché připnutí chrániče na ruku. Pokud jste doteď měli potíže s nepasující výstroji, pak očekávejte příjemné překvapení. Tyto lokty totiž mají anatomickou konstrukci s dělenou ochrannou skořepinou a plným krytím, takže podporují stabilitu chrániče na lokti – zkrátka skvěle přiléhají k tělu. Lokty Supreme 3S jsou skvělým pomocníkem i pro všechny, kteří se nadměrně potí. Jejich součástí je podšívka THERMO MAX napuštěná hydrofobní úpravou pro odvod potu, a navíc s antibakteriální úpravou.

Kvalitní kus Lokty Supreme 3S Sr od kvalitního výrobce Bauer seženete ještě dnes za výhodnou cenu! Výhodně za cenu 2 149 Kč.