Brusle Supreme 3S PRO Sr

Brusle Supreme 3S PRO Brusle Supreme 3S PRO jsou nabízeny v našem novém Performance fit číslování a jsou určeny pro elitní bruslaře až po úroveň... více informací »
Brusle Supreme 3S PRO
Značka: Bauer
13 439 Kč
DO OBCHODU
Brusle Supreme 3S PRO Brusle Supreme 3S PRO jsou nabízeny v našem novém Performance fit číslování a jsou určeny pro elitní bruslaře až po úroveň...

Brusle Supreme 3S PRO

Brusle Supreme 3S PRO jsou nabízeny v našem novém Performance fit číslování a jsou určeny pro elitní bruslaře až po úroveň první ligy. 3D tvarovaný skelet z Curv kompozitu je plně tepelně tvarovatelný a poskytuje požadovaný komfort a game-ready pocit. Ve spodní části brusle je tužší pro lepší přenos energie v odrazu. Nový Power střih brusle více obepíná nohu, díky tomu má hráč lepší stabilitu a může se lépe opřít do odrazu. Jazyk Reflex PRO, zadní chránič šlach Reflex Tendon Guard a standardní systém šněrování umožňují hráči více se naklonit směrem dopředu a tím přidat více energie do odrazu. Brusle se vyznačují prvotřídní ocelí Tuuk LS Pulse, která je zkonstruována s vysoce leštěným povrchem, aby poskytovala vynikající skluz pro vyšší rychlost. Samotný nůž je vyšší a tím vytváří lepší úhel pro odraz. Tento nový nůž je vyprofilovaný do tvaru Bauer's Power Profile, který pomáhá hráči udržovat rychlost a silnější odraz. Flex brusle 3S PRO Sr je 80 a nabízí tak hráči vysokou úroveň podpory a stability. Na této kartě vybíráte ze seniorských velikostí pro menší brusle klikněte na kategorii intermediate nebo junior.

Designový produkt Brusle Supreme 3S PRO Sr od top výrobce Bauer snadno můžete najít na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nyní nakoupíte za 13 439 Kč.