Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72″ kovová, 72″

Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72" Kovová postranní síť WinnWell do postranní sítě 72"  poslouží jako praktický pomocník při... více informací »
Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72"
Značka: Winnwell
690 Kč
DO OBCHODU
Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72" Kovová postranní síť WinnWell do postranní sítě 72"  poslouží jako praktický pomocník při...

Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72″

Kovová postranní síť WinnWell do postranní sítě 72″  poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích s pukem nebo míčkem.

Kovová postranní síť WinnWell do postranní sítě 72″  poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích s pukem nebo míčkem.

Kovová postranní síť WinnWell  snadno zachytí prudké střely. Síť je určena pro branky s oficiálními hokejovými rozměry, tedy 72″ a poskytne kvalitní pokrytí prostoru kolem branky.

Popis

Naše náhradní síť je ideální pro hráče, kteří chtějí upgradovat nebo nahradit síťovinu na stávajícím ocelovém nebo plastovém cíli.

Specifikace

Velikost:

72″

Materiál:

Těžký 10 000D polyester

Zahrnuje:

struny a plastové vazby jsou součástí balení pro snadnou aplikaci na jakoukoli síť

Velikost 72″

Akční kus Winnwell Síť do postranní sítě Winnwell 72" kovová, 72" od výrobce s mnohaletou tradicí Winnwell snadno můžete pořídit zde teď právě za báječnou cenu! Právě nyní za 690 Kč.