Dámské kalhoty Bauer Vapor X-W S20 SR, tmavě modrá, Senior, S

Dámské kalhoty Bauer Vapor X-W jsou vrcholovým modelem dámských kalhot z řady Vapor, které používají nejnáročnější... více informací »
Dámské kalhoty Bauer Vapor
Značka: Bauer
3 099 Kč
DO OBCHODU
Dámské kalhoty Bauer Vapor X-W jsou vrcholovým modelem dámských kalhot z řady Vapor, které používají nejnáročnější...

Dámské kalhoty Bauer Vapor X-W jsou vrcholovým modelem dámských kalhot z řady Vapor, které používají nejnáročnější hokejové hráčky po celém světě.

Dámské kalhoty Bauer Vapor X-W jsou vrcholovým modelem dámských kalhot z řady Vapor, které používají nejnáročnější hokejové hráčky po celém světě.

Kotva tabulky velikostí

 

Dámské kalhoty Bauer Vapor X-W jsou speciálně vyvinuté pro potřeby nejnáročnějších hráček. Stehna, boky a ledviny chrání specifický chránič s lisovanými PE vložkami.  Pozadu nezůstává ani ochrana páteře, kterou tvoří tvarovaný chránič FLEX SPINE s lisovanou HD pěnou. Klasický pásek zapínání je intuitivní a dobře drží. Tkanička zapínání zase působí stylově. Kalhoty jsou vyrobenéNYLONU odolného proti oděrkám a díky technologii ZIPPER OPENING prodloužitelné o 1 palec. Podšívka THERMO MAX+ je prodyšná a dobře vysychá. Pohodlné, lehké a dobře chráněné kalhoty, které perfektně padnou!


Tento velmi oblíbený produkt Dámské kalhoty Bauer Vapor X-W S20 SR, tmavě modrá, Senior, S máte možnost sehnat aktuálně tady a teď na našem webu v populární sekci kalhoty & girdle. Nyní můžete koupit akční produkty z naší sekce za outletovou cenu. Přední značka Bauer má ve stále nabídkce top sortiment.. Podívejte se sami! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás také více kousků od značky Bauer. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný výrobek Dámské kalhoty Bauer Vapor X-W S20 SR, tmavě modrá, Senior, S od oblíbené značky se zárukou kvality Bauer pohodlně seženete na našich stránkách teď právě za neuvěřitelně výhodnou cenu. Stojí teď u nás 3 099 Kč.