Kalhoty Mission RH Inhaler FZ-1 SR, černá, Senior, S

FZ-1 jsou konstruovány s polyesterovou síťovinou pro špičkové proudění vzduchu a výztuhou na koleno s lehkým nylonovým panelem... více informací »
Kalhoty Mission RH Inhaler
Značka: Mission
1 090 Kč
DO OBCHODU
FZ-1 jsou konstruovány s polyesterovou síťovinou pro špičkové proudění vzduchu a výztuhou na koleno s lehkým nylonovým panelem...

FZ-1 jsou konstruovány s polyesterovou síťovinou pro špičkové proudění vzduchu a výztuhou na koleno s lehkým nylonovým panelem odolným proti oděru.

Kalhoty Mission Inhaler FZ-1 byly vyrobeny, aby vás udrželi v chladu. FZ-1 jsou konstruovány s polyesterovou síťovinou pro špičkové proudění vzduchu a výztuhou na koleno s lehkým nylonovým panelem odolným proti oděru. Aby byla zachována mobilita hráčů mají kalhoty rozšířený klín. Pas je elastický, upevňuje se pomocí tkaniček.


Nový kus Kalhoty Mission RH Inhaler FZ-1 SR, černá, lze sehnat jednoduše tu na našich stránkách zařazený v sekci kalhoty! Získejte další produkty z této oblíbené rubriky za nejlepší ceny.

Diskontní kus Kalhoty Mission RH Inhaler FZ-1 SR, černá, Senior, S od dodavatele se skvělou pověstí Mission pohodlně seženete v aktuální nabídce za extra cenu! Momentálně k dispozici za 1 090 Kč.