Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR, Senior, 70, R, P90

Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR - karbonová hokejka, určená pro profesionální hráče, navržená tak, aby vyhovovala stylu... více informací »
Hokejka CCM Jetspeed FT3
Značka: CCM
6 764 Kč
DO OBCHODU
Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR - karbonová hokejka, určená pro profesionální hráče, navržená tak, aby vyhovovala stylu...

Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR – karbonová hokejka, určená pro profesionální hráče, navržená tak, aby vyhovovala stylu a rychlosti moderního hokeje.

Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR – karbonová hokejka, určená pro profesionální hráče, navržená tak, aby vyhovovala stylu a rychlosti moderního hokeje.

Popis:

  • Použití nové technologie vrstvených uhlíkových vláken v kombinaci s technologií Sigmatex® s výztužemi z tkaniny, udávají hokejce neuvěřitelnou lehkost, pevnost a odolnost.
  • Bod ohybu hokejky má hybridní profil tvrdosti, který vytváří silový kloubový efekt, umožňuje hokejku optimálně ohnout za použití kombinace rychlosti a reaktivnosti.
  • Čepel je s jádrem s tlumící technologií je extrémně lehká, má vyztuženou patku a špičku s taktilním povrchem a poskytuje lepší cit při práci s pukem.
  • Nová geometrie shaftu s oblými hranami nabízí mírné vpáčení hokejky dovnitř pro lepší manipulaci při střelbě a přihrávkách.
  • Hokejka nabídne výborný komfort a kontrolu nad pukem. 
  • Nový systém kickpointu umožní skvělou střelu golfákem i zápěstím
  • Vrstvený Nanolite karbon v kombinaci s materiálem Sigmatex vytváří neuvěřitelně lehký a zároveň odolný shaft.
  • Hokejka je díky tomu nejen velmi lehká, ale i velice odolná. 


Zlevněný produkt Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR, jde sehnat právě nyní tu na webu v populární kategorii kompozitové hokejky! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ve zmiňované rubrice za výborné peníze!

Neodolatelný výrobek Hokejka CCM Jetspeed FT3 Pro SR, Senior, 70, R, P90 od výrobce s dobrým jménem CCM snadno můžete najít právě teď v naší nabídce opravdu levně. Nyní získáte od 6 764 Kč.