Brusle Supreme S37 Sr

Brusle Supreme S37 Sr Brusle Supreme S37 jsou určeny pro zdatné bruslaře hledající komfortní kvalitní brusle ve skvělém poměru cena/výkon. Cenově... více informací »
Brusle Supreme S37 Sr
Značka: Bauer
6 079 Kč
DO OBCHODU
Brusle Supreme S37 Sr Brusle Supreme S37 jsou určeny pro zdatné bruslaře hledající komfortní kvalitní brusle ve skvělém poměru cena/výkon. Cenově...

Brusle Supreme S37 Sr

Brusle Supreme S37 jsou určeny pro zdatné bruslaře hledající komfortní kvalitní brusle ve skvělém poměru cena/výkon. Cenově zajímavá volba pro výkonnostní hokejisty v mládežnických kategoriích nebo „hobíky“. Skelet brusle vyrobený z tkaného kompozitu dává hráči větší flexibilitu a tím mu umožňuje správný rozsah pohybu v brusli. Brusle je komfortní díky odlehčené paměťové pěně v polstrování kotníku. Plstěný jazyk o tloušťce 40 oz s integrovaným chráničem nártu velmi dobře chrání a nebrání hráči v plynulém pohybu směrem dopředu při odrazu. Brusle je vybavena holderem TUUK Lightspeed Edge, který umožňuje rychlou výměnu nože během jednoho střídání a nabízí snadnou údržbu a spolehlivost. Brusle S37 senior má FLEX 65 značící vysokou úroveň podpory a stability pro hráče.

Levný výrobek Brusle Supreme S37 Sr od populárního výrobce Bauer jde získat aktuálně za výhodnou cenu. Akční cena 6 079 Kč.