S21 HYPERLITE CHEST SR- BLACK

S21 HYPERLITE CHEST SR- Varianta BLACK - černá Seniorská brankářská vesta Bauer Vapor Hyperlite, kterou si můžete vybrat v několika barevných... více informací »
S21 HYPERLITE CHEST SR-
Značka: Bauer
15 899 Kč
DO OBCHODU
S21 HYPERLITE CHEST SR- Varianta BLACK - černá Seniorská brankářská vesta Bauer Vapor Hyperlite, kterou si můžete vybrat v několika barevných...

S21 HYPERLITE CHEST SR-

Varianta BLACK – černá Seniorská brankářská vesta Bauer Vapor Hyperlite, kterou si můžete vybrat v několika barevných variantách. Tento nadupaný model se v mnoha ohledech podobá vestě 2X PRO, ale najdete na něm i řadu novinek. Je dělaný tak, aby dokonale posloužil profi brankářům, bezpochyby s ním zazáří i hobby gólmani. Vesta Vapor Hyperlite brankáři poskytuje revoluční ochranu: návrháři do ramenou zakomponovali pěnu FUSED COMP, která chrání lépe než kdy dřív a zároveň nezpomaluje gólmanovy pohyby. To vše se podařilo bez nutnosti zvýšit hmotnost vesty – je stejně lehká jako model 2X PRO. Obrovskou předností je také použití nové pěny Rebound Control Foam, zabraňující odrazům puku od hrudníku mimo dosah maskovaného muže. Zásluhou tohoto vylepšení kotouč spadne přímo před brankáře, který tak má větší šanci zabránit gólu. Díky popruhům bude Vapor Hyperlite na vašem těle vyváženější. Vesta se pyšní i lepším pokrytím těla, oceníte též možnost individuálního nastavení vesty.

Nejprodávanější produkt S21 HYPERLITE CHEST SR- BLACK od značky s dobrým jménem Bauer naleznete aktuálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Výhodně za super cenu 15 899 Kč.