Hokejka Bauer Supreme 3S S20 INT, Intermediate, 55, P92, R

Hokejka Bauer Supreme 3S je středním modelem hokejky z řady Supreme. Jedná se o hokejku se skvělými vlastnostmi určenou pro... více informací »
Hokejka Bauer Supreme 3S S20
Značka: Bauer
3 299 Kč
DO OBCHODU
Hokejka Bauer Supreme 3S je středním modelem hokejky z řady Supreme. Jedná se o hokejku se skvělými vlastnostmi určenou pro...

Hokejka Bauer Supreme 3S je středním modelem hokejky z řady Supreme. Jedná se o hokejku se skvělými vlastnostmi určenou pro poloprofesionály a náročné hobby hokejisty.

Hokejka Bauer Supreme 3S je středním modelem hokejky z řady Supreme. Jedná se o hokejku se skvělými vlastnostmi určenou pro poloprofesionály a náročné hobby hokejisty.

Při střele využívá hokejka technologii MPK Technology. Hokejka je dobře vyvážená a zároveň pevná a odolná. Shaft je čtvercového tvaru pro dokonalý úchyt. Hokejky z řady Supreme mají konstruovaný bod ohybu tak, aby střela opustila čepel maximální možnou rychlostí. Hokejka je konstruována technologií HP Mold.

Délka hokejky: 160cm


Hodně oblíbený produkt Hokejka Bauer Supreme 3S S20 INT, Intermediate, 55, P92, lze koupit mimo jiné tu na našem webu v oblíbené rubrice kompozitové hokejky. Najděte si zlevněné zboží ve zmiňované rubrice za super peníze. Známý dodavatel Bauer poskytuje velmi kvalitní produkty.! Vždyť to vidíte sami! To není všechno, u nás vám nabízíme více! U nás najdete další prověřené zboží od dodavatele Bauer. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a žádaný kus Hokejka Bauer Supreme 3S S20 INT, Intermediate, 55, P92, R od společnosti s předním postavením na trhu Bauer získáte aktuálně na webu za super cenu. Momentálně v akci za 3 299 Kč.