Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR, černá, Senior, XL

Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR zajistí stoprocentní ochranu a pohodlí na tréninku i při zápase. Brankářské kalhoty Bauer... více informací »
Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR
Značka: Bauer
10 999 Kč
DO OBCHODU
Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR zajistí stoprocentní ochranu a pohodlí na tréninku i při zápase. Brankářské kalhoty Bauer...

Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR zajistí stoprocentní ochranu a pohodlí na tréninku i při zápase.

Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR zajistí stoprocentní ochranu a pohodlí na tréninku i při zápase. Jsou určeny pro gólmany, kteří potřebují ten nejvyšší stupeň ochrany. Kalhoty jsou profi modelem značky Bauer v této kategorii a byly navrženy na základě zpětné vazby od profesionálních brankařů. Mají snadné a pevné zapínání, utahují se dvojitě  a to pmocí vnitřního pásku a z vnější strany najdeme klasické hokehové tkaničky. Díky speciálním zipům lze kalhoty prodloužit a šířka je maximální možná povolená. Zvýšenou ochranu  před tvrdými střelami, nárazy a případným seknutím od hokejky po celé ploše zajistí materiál Curv composite.Technologie ubírá výstroji na hmotnosti, ale naopak účinnost ochrany zvyšuje. Je použit materiál Bauer PORON® XRD™, který dokáže pohltit energii nárazu.Lehký a odolný materiál, který je vložen na nejvíce exponovaných místech dvěma vrstvami pěnových materiálů, které s touto technologiíposkytují vynikající absorpci nárazu.

Tento kvalitní a žádaný kus Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR, černá, Senior, seženete rovněž tu na stránkách zařazený v sekci brankářské kalhoty! Máme pro vás nové kousky z této kategorie za extra cenu! To však není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Podívejte se taky na další vybrané produkty od výrobce Bauer. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Zajímavý výrobek Brankářské kalhoty Bauer Pro S20 SR, černá, Senior, XL od značky Bauer jednoduše můžete najít v naší internetové nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní nakoupíte za 10 999 Kč.