Brankářská hokejka Bauer GSX S20 SR, červená, Senior, 26″, P31, L

Brankářská hokejka GSX SR je základním modelem značky Bauer,díky stylu a provedení a s použitými materiály jde o skvělou volbu... více informací »
Brankářská hokejka Bauer GSX S20 SR
Značka: Bauer
3 529 Kč
DO OBCHODU
Brankářská hokejka GSX SR je základním modelem značky Bauer,díky stylu a provedení a s použitými materiály jde o skvělou volbu...

Brankářská hokejka GSX SR je základním modelem značky Bauer,díky stylu a provedení a s použitými materiály jde o skvělou volbu pro hobby a amatérské  brankáře, kteří poptávají první hokejku v seniorské velikosti.

Brankářská hokejka GSX SR je základním modelem značky Bauer.

Díky stylu a provedení a s použitými materiály jde o skvělou volbu pro hobby a amatérské  brankáře, kteří poptávají první hokejku v seniorské velikosti. Brankářská hokejka Bauer GSX je velmi lehká a příjemná do ruky. Výrobce si dal záležet na tom, aby měla vzhled jako profi hůl Vapor a tvar jako má Bauer Supreme. Hokejka má ergonomicky tvarované pádlo ze sklolaminátu, které je obaleno v karbonu i čepel má sklolaminátovou konstrukci. Díky speciálnímu materiálu Aerolite je nyní pádlo skvěle vyvážené, odolnější a lehčí než kdy předtím.

 

Kotva tabulky velikostí

 

Designový produkt Brankářská hokejka Bauer GSX S20 SR, červená, Senior, 26″, P31, máte možnost dostat lehce na stránkách zařazený v rubrice kompozitové brankářské hokejky. Máme pro vás zcela nové produkty z této populární rubriky ve výprodejové akci!

Kvalitní a žádaný kousek Brankářská hokejka Bauer GSX S20 SR, červená, Senior, 26", P31, L od společnosti s předním postavením na trhu Bauer snadno můžete získat právě nyní se slevou. Cena od 3 529 Kč.